| aLyNnN03 a întrebat:

Am o problema cu Gta san andreas, in urma cu 2 zile imi mergea foarte bine deoarece mereu intram in Task Manager si dadeam jocul la high, azi de dimineata cand am vrut sa intru in samp am intrat si cand sa dau sa ma plimb cu o masina luam viraj si lua si pc-ul incodata viraj si se rotea in cerc si daca dau gta-ul din task manager la normal merge in reluare rau nu te poti misca deloc.Multumesc.

7 răspunsuri:
| aLyNnN03 explică:

AMD Sempron(tm) Processor
LE-1150
2.01 GHz, 1.87 GB of RAM Windows XP Professional Service Pack 3 (((( VA ROG ajutati-maA))

| Negulescu_Andrei_1975 a răspuns (pentru aLyNnN03):

Tiai luat alt calculator? happy

| aLyNnN03 explică (pentru Negulescu_Andrei_1975):

E rezolvata problema man laughing))))) nu ajuti bro. daca ma luam dupa tine cheltuiam banii degaba, am reinstalat win si gata...,. mai invata despre pc.

| Negulescu_Andrei_1975 a răspuns:

1. Cat Gb ram ai?
2. Ai placa video de **** pe scurt

| aLyNnN03 explică (pentru Negulescu_Andrei_1975):

Man eu chiar nu stiu laughing adica unde vad ce placa video am si cati gb armi am?

| aLyNnN03 explică (pentru Negulescu_Andrei_1975):

Stai asa
uite: am dat la My computer si i-au dat la properties si scrie acolo : AMD Sempron(tm) Processor
LE-1150
2.01 GHz, 1.87 GB of RAM
Physial Address Extension asa scrie acolo unde scrie Computer: am windows XP Professional Service Pack 3

| Negulescu_Andrei_1975 a răspuns (pentru aLyNnN03):

PE SCURT ia-ti alc calculator este praf iti recomand Asus Dell si ce l-ai bun AlienWave