| Alinutzu3 a întrebat:

Salut TpU! Am o problema cu Gta San Andreas. O sa va explic tot: Mi-am bagat un mod, imi tot dadea crash. L-am dezinstalat, apoi s-a sters tot. Dar a ramas totusi Gta San Andreas care ocupa 4.000.000 la Add or Remove Programs, chiar daca dau remove, ca sa il pot instala din nou isi da refresh si ramane la forma initilala, dar eu cand l-am dezinstalat s-a sters tot ce tine de el si Uninstalul si tot, dar acea parte a ramas si nu mai pot sa o sterg. Va rog sa imi ziceti cum sa fac! !

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Adica, nu mai poti dezinstala San Andreas?
Da un restart la pc si incearca din nou.
Daca nu merge, ai putea sa descarci un software de pe net care iti vede din ce cauza, jocul nu se dezinstaleaza si ti-l dezinstaleaza el.

Incearca asta - >> http://absolute-uninstaller.en.softonic.com/
daca vrei sa-i dai dezinstalare :)