| lgckiddz a întrebat:

Am o problema.Eu joc minecraft si imi merge bine cu cate 80-100 fps iar cand se incarca chunk-urile mi se face 10-20 fps.Am setarile minime (Tiny max fps,animation's all off etc) Ce este de facut cel care ma ajuta ii dau funda! Va rog.
Am incercat si cu gamebooster,ramrush, set priority, degeaba.
Inca o data FUNDA!

5 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pai probabil ai multe moduri sau prea multe programe pornite in fundal.

| lgckiddz explică (pentru FlorinSalamNr1):

Nu am nici un program pe fundal, si am 0 moduri.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi sau incearca alt launcher

| lgckiddz explică (pentru FlorinSalamNr1):

Degeaba fratelaughing pe toate mc-urile face asa.

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru lgckiddz):

Atunci e din cauza PC-ului sa si mie imi merge bine minecraft-ul darcand intru pe o lume imi merge greu