| franciscintaiul a întrebat:

am o problemă la Skyrim, după ce am bătut primul dragon primesc un Shout și mi se spune să încerc să-l folosesc dar nu pot să-l folosesc? Nu mă echipează cu el când dau equip Știe cineva care-i problema?

5 răspunsuri:
| immortalfaith a răspuns:

Ai primit shoutul, dar trebuie sa l si activezi (cand primesti un shout trebuie sa i dai unlock, din magicka menu > shouts, folosind un dragon soul, apoi dai equip)
Si fa intai questurile de la Greybeards
Daca nu merge nici asa poti sa mi spui de shout ai primit, poate e din mai multe words si trebuie mai multe souls ca sa l deschizi

| franciscintaiul explică (pentru immortalfaith):

Primu Shout este Unrelenting Shout

| immortalfaith a răspuns (pentru franciscintaiul):

Pe ce buton apesi ca sa folosesti shoutul?
Poate nu apesi pe ce trebuie, dai pe Z?

| franciscintaiul explică (pentru immortalfaith):

Da pe z... și nu pot face misiunea aia de la Greybeards pentru că nu pot folosi shout-ul

| immortalfaith a răspuns (pentru franciscintaiul):

Folosesti vreun mod?