| Sk9 a întrebat:

happy, am si eu o intrebare sau mai multe. Din plictiseala m.am apucat de metin 2 RO si as vrea sa imi fac razboinic pe corp, imi puteti da si mie niste saturi utile cu itemele/punctele de status/magiile etc va rog?
Cel mai folositor primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| alexb123 a răspuns:

In primul rand trebuie sa pui punctele la status 2 vit:1 str. Dupa status vine problema magiilor. Trebuie sa le faci in aceasta ordine:
1.Aura Sabiei(creste atacul).
2. Iuresul(scade rezistenta dar creste foarte mult viteza de atac, o sa dai foarte repede hituri si un dmg mai mare decat daca ai avea alta a 2-a magie la M1).
3.Vartejul Sabiei.
4.Incizia tripla.
5. Izbitura(al 5-lea skill pentru ca e util in pvp, pana o sa ai izbitura la P o sa ai si lvl mare si o sa faci duele, pana la lvl mai mare 80> nu te baga la duele, fa iteme si creste).
Bonusuri recomandate pe iteme ar fi pv cat mai mult, putere daca pica si aparari(sabie, pumnal, 2 maini).
Daca mai ai si alte nelamuririi da-mi PMhappy

1 răspuns:
| xSeNNzZz a răspuns:

1.Aura Sabiei(creste atacul).
2. Iuresul(scade rezistenta dar creste foarte mult viteza de atac, o sa dai foarte repede hituri si un dmg mai mare decat daca ai avea alta a 2-a magie la M1).
3.Vartejul Sabiei.
4.Incizia tripla.
5. Izbitura(al 5-lea skill pentru ca e util in pvp, pana o sa ai izbitura la P o sa ai si lvl mare si o sa faci duele, pana la lvl mai mare 80> nu te baga la duele, fa iteme si creste).
Bonusuri recomandate pe iteme ar fi pv cat mai mult, putere daca pica si aparari(sabie, pumnal, 2 maini).