| assasinu a întrebat:

joc metin 2 cum ar trebui sa pun punctele de la status pentru ca toti ma fac la duel si am lv 80 arecter razboinic toate itemele sunt +6respectiv +7. eu am pus full la pv si multe iteme cu pv

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gabryel7 a răspuns:

Pune puncte in CON apoi STR, DEX si ultimul INT
Nu ai nevoie numai de PV...Iti trebuie foarte mult Semi-om si Rezistenta Magie... succes!

| yonutz12344 a răspuns:

Un status beton pentru wat e de la inceput 2 pe str 1 pe vit pana faci 90 pe str(str mareste puterea aure daca esti pe corp)
dupa ce ai facut 90 la str(incerca sa ai si iteme cu bonus de putere ca cercei de bambus) pune cate 2 puncte pe vit si cate 1 pe dex pana faci 90 vit
apoi pui vreo 10 15 pe int sa ai pm
doar dupa ce ai 90+ pe str vit si dex pui pe int
asa poti sa faci ravagi chiar daca adversarul e cu 3 chiar 4 lv peste tine
ca sa scoti punctele de la status se foloseste pastila de sange
funda?