| anonim_4396 a întrebat:

Care imi spune cum arata caracterul perfect pe metin.....de preferinta razboinic
Adica pe ce sa pun punctele ce le primesc cand umplu o bila de aia
Cum sa fac itemele?
sau cum se face un set?
si armele cum le fac sa dau tare de tot?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| vlad0820022 a răspuns:

Depinde de metinul pe care il joci.
Daca joci metin2 RO trebuie sa pui 2 puncte pe str si 1 punct pe vit, itemele ar trebui sa aiba pv, aparare sabie, semi-om si critica!
Daca joci un metin privat punctele de status nu prea conteaza, iar pe iteme trebuie sa pui: semi om, aparare sabie, pumnal, 2 maini, critica, patrunzatoare, rez magie si mult pv!
Setul se face cu bonusurile 6/7 adica ultimele 2 bonusuri.Nu pe toate metinele sunt bonusuri 6/7, doar pe unele.Deci setul se face punand de ex. tare impotriva sura si sansa de aparare la atacul sura sau tot asa la razboinic, ninja, si saman. Funda?

| FAST5 a răspuns (pentru vlad0820022):

Mersi mult

| vlad0820022 a răspuns (pentru FAST5):

Cu placere!