| Morticon13 a întrebat:

..
Am si eu o problema,Am antivirusul kaspersky, si de putin timp cand intru in metin2 imi zice ca detecteaza un PDM.Keylogger,si cand caut sa vad unde se afla imi spune ca se afla in kernel mode memory patch. Im puteti spune daca este ceva grav sau cum scapt de el...va multumesc.

Răspuns Câştigător
| gmbod1 a răspuns:

Da este grav foarte grav dar nu de la metin ci de la anti virus sterge imd karsperky si baga ceva normal gen avast avira...

| Morticon13 explică (pentru gmbod1):

Am dezinstala kaspersky si am instalat avira, am scanat tot pc-ul si nu mai am nimic, cel putin asa imi arta, dupa parerea ta mai am kaylogger-ul in pc?
Iti dau funda dupa, Mersi

4 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Da ...nu trebuie sa umblii cu, chestii astea ca nu patesti tu nimic dar pc-ul tau pateste e ca si cum te bate pe tine cineva si dupa te intreb eu ai patit ceva? si tu imi zici :A nu sunt ok doar imi curge sange stii ceva de genu si daca mai primeste multe "lovituri" o sa moara si o sa trebuiasca sa reformatezi pc-ul

| Morticon13 explică (pentru gmbod1):

Ok,deci nu trebuie sa imi mai fac griji? ori cum mersi de raspuns.

| gmbod1 a răspuns (pentru Morticon13):

Nu deocamdata thx pentru funda ai grija ce bagi in pchappy BFT!