| DraGGy a întrebat:

Am si eu o problema la FIFA13. Nu mi se vede publicul.

Ce as putea sa fac?
Poate fii de la placa video?

Răspuns Câştigător
| raducebotari a răspuns:

Pai intrii in My Computer dai la proprietati apoi pui la driver manager si pui la display adapters si copii undeva numele placii video care este scris acolo. Apoi cauti pe site-ul oficial al producatorului modelul placii video si il descarci.Instalarea este foarte simpla.

4 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Reinoieste driverele la placa video,

| DraGGy explică (pentru raducebotari):

Si cum as putea face asta?

| DraGGy explică (pentru raducebotari):

Cum as putea face asta?

| DraGGy explică (pentru raducebotari):

Adica asta nu NVIDIA GeForce 8500 GT?

| raducebotari a răspuns (pentru DraGGy):

Pai intrii in My Computer dai la proprietati apoi pui la driver manager si pui la display adapters si copii undeva numele placii video care este scris acolo. Apoi cauti pe site-ul oficial al producatorului modelul placii video si il descarci.Instalarea este foarte simpla.