| AllexandruPrundaru a întrebat:

As vrea sa imi cumpar si eu un PC nou si nu prea stiu ce sa cumpar. nu prea le am cu componentele rami, placa video...etc.
As vrea un PC intre 1500-2000 RON.
Daca puteti sa ma ajutati nu ezitati sa raspundeti!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Hachimytza619Akita a răspuns:

Pai frate uite aici:
http://www.cel.ro/......-hd6450-l/
Funda?
Cel mai bun pc!
Crede-ma ca daca as avea bani las cumpara eu.

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Intra pe Emag, gasesti orice

| danutyqwe a răspuns:

Pai fi atent... in banii astia iti cumperi scula adevarata, nu gluma happy... intra pe mediagalaxy (site) si vezi la sisteme desktopwinking, au la 1400 1700 sisteme chiar puternice happy. De preferat cauta sa aiba placa video dedicata si procesorul sa fie dual core in cel mai rau cazwinking; hm si cam asta ar fi tongue (ramii vin de la sine 4gb)winking. Sper ca ti-am fost de ajutor happytongue

| SLiMSwAG a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/smart/ Asta e ok daca vrei sa mai dai putin :) o sa iti mearga toate jocurile :P