| bogdan1005 a întrebat:

as vrea sa stiu de ce nu-mi merge minecraftu imi apare o imagine neagra si ramane asa?
dau funda!

3 răspunsuri:
| JustM3JustABoy a răspuns:

Incearca sa obtii un alt launcher pentru acea aplicatie (crack.exe) sau daca nu ai placa video slaba. Uita-te la cerintele jocului si mai vorbim.

| bogdan1005 explică (pentru JustM3JustABoy):

Nu ca placa video e buna imi merge minecraftu numa cu alt launcher
s-ar putea sa ai dreptata mersi mult de raspuns o sa incerc sal schimb

| Vlad_Nichita_1998 a răspuns:

Ori ti se incarca ori trebuie reinstalat ori nu suporta calculatoru si trebuie sa iti upgradezi placa video