| Pink0324 a întrebat:

c:
As vrea sa joc noile jocuri gen Mortal Kombat X sau Rise of The Tomb Raider, sunt mare fan al seriilor iar in prezent detin un ps3 deci as vrea sa cumpar un laptop
Ce imi recomandati? va rog lasati linkuri si inca ceva... sa nu depaseasca 3.000 lei please big grin
Reamintesc ca jocurile sunt de 2015-2016 deci cerintele sunt destul de mari, sper sa gasesc ceva
Multumesc anticipat guys big grin

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Pai rise of the tomb raider nu ai cum sa il joci pentru ca din cate stiu este xbox exclusive, iar pentru mortal kombat x nu ai nevoie mare lucru, cauta si tu un quad core cu gtx 850m sau 950m si full hd

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu fa prostia asta. Mai bine ia un PS4.

| Pink0324 explică:

In 2016 Rise of The TR va fi valabil si pe pc

| Pink0324 explică:

Initial am vrut dar trebuie sa platesc ca sa ma joc online, iar ps4 e mai limitat ca laptopul, si diferenta de grafica dintre un joc pe ps4 vs pc nu e chiar mare

| EnvyU a răspuns (pentru Pink0324):

Ti-ai luat pana la urma laptop? da link cu ce laptop ti-ai luat daca nu ti-ai luat inca, iti recomand sa te feresti de Dell sau HP, cauta Asus pe cat posibil.