| CosminTheWin a întrebat:

cand intru pe un sv de pe Cs si apas W S A D imi scrie (am jucat cu cod si am luat ban) cu negru.Cine imi zice cum rezolv primeste funda.

Răspuns Câştigător
| hashman98 a răspuns:

Pai. stii cum e faza? tu ai intrat pe un server unde ai injurat sau ai jucat cu cod. sau nu neaparat, unui admin i s-a parut ca joci cu cod si ti-a dat o comanda numita destroy si asa ti-a distrus jocul adica cs. sterge cs asta pe care il ai, si reinstaleazal din nou! happy sper ca te-am ajutat