| Mitza255 a întrebat:

Salut, TPU care este cel mai bun program de filmat in timpul jocului.

p.s.

Răspuns Câştigător
| Alex1254 a răspuns:

Iti recomand Mirilis Action, filmeaza cu 1080p si 1440p si are categori cu Gaming sau Desktop. Funda?

| Mitza255 explică (pentru Alex1254):

Mersi de raspuns.

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Bandicam sau Fraps. Bandicamul mai face cateodata lag (depinde ce placa video ai), sau Fraps, Frapsul trebuie sa il cumperi. Daca folosesti versiunea gratis poti inregistra doar 10-30 de secunde. Si eu folosesc tot Bandicam pentru ca e gratis si poti inregistra mai mult timp.

| Ady100 a răspuns:

Cel mai bun e Dxtory de departe dintre toate, incearca-l si o sa vezi. Singurul lui defect e ca nu poti vorbi in timp ce inregistrezi. Sper ca te-am ajutat! big grin

| kjkszpj97 a răspuns:

Eu folosesc Bandicam, flmeaza cam 480.