| AlexandruFanea a întrebat:

caut un server de minecraft pe care as putea primi grad
am jucat foarte multe servere de mc dar nici unul nu ma atras am fost si pe unele servere admin modernator owner etc... Dar na au inventat motive pentru a ma inlocui asa ca as dori sa ma apuc de un server pe care as putea Primi Grad fara sa donez am experienta de 4 ani in mc. Fundita cine ma ajuta.
Mersi anticipatwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca serverul play.minecraft-romania.ro. E cel mai popular server de minecraft non-premium din lume (si e si romanesc), si totusi ai sanse sa ajungi helper, daca faci cerere. Dar momentan cererile sunt inchise sad

| bahrinalex a răspuns:

Incearca intr-un server din comunitatea Minecraft-Romania.Ro.