| andreismara a întrebat:

ce jocuri imi recomandati si mie care sa nu depaseasca uramatoarele cerinta : RAM:4 GB Procesor: AMD A4 x2 de 3.1 Ghz si placa video :512 MB

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Poți încerca : Local Kombat 3, Assassin`s Creed 4, League Of Legends, NFS Porsche, GTA San Andreas, DOTA 2, World Of Tanks, Diablo II, etc.

| andreismara explică (pentru anonim_4396):

Hit gta san andreas il joc ba chiar multiplayer poti sa imi mai zici si altele?

4 răspunsuri:
| Costei_Calin_1993 a răspuns:

Procesorul si ramul sunt destul de bune dar placa video nu stiu dar poti incerca world of tanks minecraft assassins creed need for speed pes fifa

| GTA5 a răspuns:

Salut eu cred ca tu ai un calculator foarte bun. Eu zic ca ar merge toate jocurile din 2013. Funda?

| BUenoLOL1 a răspuns:

Poti incerca league of legends este un joc moba destul de smecher care ta captiveaza poti afce cont aici
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=5115193985cc545693473