| MaryanHD a întrebat:

Cine imi da un server de metin2 pvp-pvm?
La inceput sa iti dea itm+9, la magazin sa fie inel teleportare, inel exp, battle+9, otel+9, din Otel+9 sa iasa Posewdata sau King 1, din Battle+9 sa iasa Triton+9, etc...
Sa cresti repede, sa faci bani repede, [ daca se poate aa iti arate si un Task cu Bonusuri;
de ex : Rez. War : 10, Critica 20% etc
Sa fie un deala sa faci skill G / P direct, sa iei frizuri de la shop, sa fie cu Arme Legendare si Armura Legendare in Item`Shop, care le vand playerii...
Dau

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Cauta aici, sant mai multe...
http://topofgames.com/Metin2/
Eu stiu un metin2 de asta da mie nu-mi place, ca e prea usor:
Hammer Metin2

63 răspunsuri:
| cosminmarcos a răspuns:

Cel mai bun (zic eu) e www.blackmetin2.ro doar ca e pe italiana aa si iti da cal level maxim armat de la inceput si de crescut ce pot sa zic intr-o zi esti 100 si ceva lvl iar maxim lvl250 da nu-s sigur daca-i asta maximu da e sigur peste 200lvl iar in rest e la fel cum zci tu(bine nu chiar tot dar in general asa e).

| bossgabi15 a răspuns:

Hammer mt2 e PVP! Doar PVP

| Loggicc a răspuns:

Luati id de mess am sv tari bbike24

| QUESTSh a răspuns:

Http://www.metin2.zyntherion.com/ e super sv n-are 6/7 P il faci de la una la 33 gratis marmura tot de a colo intra e super

| MaryanHD explică:

Nu mai dati sv!

| Mex_Danut_1996 a răspuns (pentru MaryanHD):

Eu iti recomand http://www.hotstylemt2.ro/

| IoNnuTzA a răspuns:

Pai Metin2 Bacau este super...

| Sebbii a răspuns:

Metin2gth e super metinul

| cosminolm a răspuns:

Metin2Feel Pvp-Pvm lvl 127 5 evoluati la armura 3 arma rate 1000% toate big grin

| MaryanHD explică (pentru cosminolm):

Site?

| S3B1St1An a răspuns (pentru MaryanHD):

Care stiu un mt ca hammerul?

| iojii a răspuns:

E fara item 6/7 sau modate?

| AlyBoss2002 a răspuns:

Incearca Metin2 Osiris sau Metin 2 Hammer SERVER 2
PVM

| Bruma_Robert_1998 a răspuns:

Metin2 Hammer este ft. tare numai ca nu merge clientul 2013 ci ala de 2012 imi spune cine de unde sa iau clientul hammer 2012 va rog

| alexzu98 a răspuns:

Metin2 graviti, 3d, osiris

| MaryanHD explică (pentru alexzu98):

Le-am jucat big grin

| ValiGhita a răspuns:

Sunt servarele tale?

| MaryanHD explică (pentru dragos855):

Il iau. sper sa dureze si sa merite big grin

| RoxiyGirl a răspuns:

Metin2 XPM

| MaryanHD explică (pentru RoxiyGirl):

Am jucat.

| FlorinutzulBossulll20000 a răspuns:

Ba prostea nu mere linkul laughing

| xDarius234 a răspuns:

Metin 2 night furry e frumos lvl maxim 250 bonusuri 6/7 din armele de 30 le evoluezi si faci monstru dar daca vrei evoleuz i si itm de 65.

| MaryanHD explică (pentru xDarius234):

Am jucat. lv 241 happy

| Dani_Dany_1999 a răspuns:

Metin2Black cel mai tare server romanesc pvm-fun https://www.facebook.com/pages/Black-Metin2/173701432738005?fref=ts

| Munn a răspuns:

Metin2Timi e exact asa cum vrei tu! arme/armuri legendare in itemshop si se evolueaza, faci bani repede lvl max 150, te da la inceput lvl 34! JOIN

| Enculescu_Cosmin_1995 a răspuns:

Http://voyomt2.ro Metin2 pvm clasic pana itm pana la 105 lv max 127. eventuri ap zilnic Va astept :D

| Enculescu_Cosmin_1995 a răspuns:

Http://voyomt2.ro Metin2 pvm clasic pana itm pana la 105 lv max 127. eventuri ap zilnic Va astept :D

| remus69 a răspuns:

APUCATIVA DE BLACK METIN2 CEL MAI TARE SRV PVM-PVP CLASIC ma cheama ReMuS1 in joc is nonstop :X:X:X site :http://blackmetin2.ro

| Diana198 a răspuns:

Metin2 Osiris 2013 e super tate foarte smecher!