| CostyMe a întrebat:

Cine poate sa imi dea un site de unde pot sa iau sims 3 gratuit si full? dau funda+vot. Daca cineva imi da un site in care sims-ul ala are virusi ii dau numai nefolositor si stupid la toate raspunsurile pe care le are.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In primul rand reformuleaza intrebarea cu TE ROG FRUMOS si poate te ajut! Sims 3 pe care il am eu cu toate expansiunile costa in jur de 18 milioane! Ti-l dau gratis daca te inveti sa vorbesti! Nimeni nu da site-uri cu virusi pe TPU! si fara amenintari!

| CostyMe explică (pentru neluL):

Ok, scuze

| neluL a răspuns (pentru CostyMe):

Vezi mesaj privat !