| Iosuat a întrebat:

cum fac sa blochez doua site-uri web? Unul l-am blocat din calculator dar al doilea nu am idee cum, nu ma mai lasa n acelasi fel! Am nevoie de ajutor urgent, primului raspuns bun ii voi da FUNDA, multumesc anticipat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti blochezi propriile site-uri sau cum ca nu inteleg?laughing
Vrei sa blochezi/spargi pe ale altora?

| Iosuat explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa blochez 2 site-uri pur si simplu sa le blochez! Unul am reusit dar in acelasi mod nu se mai poate, cer variante cine stie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iosuat):

Securitatea este pe masura asteptarilor happy. Pe romaneste ori platesti pe cineva ori lasa-o balta.