| Liposchi_Laurentiu_2000 a întrebat:

de ce imi merge gta 4 bine dar tot mi se blocheaza pentru o secunda ca l-am luat de pe net cu crack.Am Intel core 4160 3.6 ghz, 4gb ram ddr3 pe 1600mhz si Gtx 750 ti Asus imi merge bine la maxim dar se blocheaza pentru o secunda trebuie ceva patch sau orice spuneti-mi va rog

Răspuns Câştigător
| Ionut_Florin_1995 a răspuns:

Ia patch 1.0.3.0 gta iv bft

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

E foarte prost optimizat GTA IV. daca nu ai deja patchul 1.0.7.0 am sa te rog sa il instalezi. o sa mearga putin mai bine dar tot vor exista frame-dropuri.