| Klaudiu214 a întrebat:

de ceva timp, cateodata abia imi intra pe youtube

sau alta data imi inta pe youtube dar cand dau la un video se incarca brwoseru la nesfarsit sau imi intra in video si nu se incarca video-clipu ramane negru ca si cum pagina ar fi incarcata si sunt dati in care intre pe youtube si totu merge perfect si asta face cam pe toate adica si pe opera si chrome si mozila am si windowsu schimbat si la fel face desi internetu merge bine adica daca pun ceva la download merge foarte bine pe telefon imi merge youtubul bine nu am intampinat probleme de genu am si pc si laptop si laptopu chiar l-am cumparat acuma cateva zile nu stiu care e faza. ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Wello a răspuns:

Încearcă să reinstalezi Browser-ul folosit de tine, șterge istoricul de navigare și cookie-urile. Dacă tot nu merge reinstalează Adobe Flash Player.