| uNNN1k0lL a întrebat:

Salut TPU.De fiecare data cand instalez Metin2Ro imi da o eroare de la hackshield start_service_error(errorcode=204) am incercat sa-l reinstalez, sa opresc antivirusul, firewall-ul, n-am nici un hack in pc. Nu pot sa rezolv problema fara sa reinstalez windows-ul?

3 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Incearca sa-ti pui hack-ul ala pe care nu-l ai in alta partitie fata de cea in care vrei sa instalezi jocul...

| Fanu23 a răspuns:

Da poti pune un antivirus de pe net nu firewall ca nu e prea bun