| zickuo a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca Counter Strike : Global Offensive!

Am sistemul : Procesor : Pentium Dual - Core E5700 ( 3.00 GHz )
GPU : AMD Radeon HD 5450 1GB DDR3 - 64bit
RAM : 3 GB - 400 MHz
Windows : 7 Home Premium ( x86 ) - ACTIVAT
HDD : 250 GB ( ATA )

La cele mai slabe setari - cu boti - 90-100 fps.
server awp - 90-120 fps.
server normal 50-70 fps.

Intrebarea e : Daca schimb placa video cu un : http://www.emag.ro/......DDS4QBBBM/
voi avea macar peste 100 fps pe un server normal cu 25+ playeri?

P.S. : Am folosit programe precum : Razer Game Booster etc etc... dar degeaba.

Dau funda, ty :D

3 răspunsuri:
| NewLifeGaming a răspuns:

Pai e Nvidia stiu ca is printre cele mai bune placi video. La 2Gb, 128bits si frecventa 1. 7ghz ma gandesc ca ar merge foarte bine!

| zickuo explică (pentru NewLifeGaming):

Tu ai spus-o doar asa, sau chiar te pricepi?

| NewLifeGaming a răspuns (pentru zickuo):

Majoritatea oamenilor spun ca Nvidia are printre cele mai bune placi video pentru gaming. Dar daca vrei sa fii sigur iti sugerez sa astepti sa vezi si alte comentarii, sugestii!