| Dmx_Ionut_1994 a întrebat:

Joc lol si am vazut la unii streameri ca apasa un buton si ataca automat minion/campion adversar.Cum fac si eu asta? Sau de exemplu la nidalee cand isi dau heal singuri nu tin tinta pe ei si tot isi da heal. Cum as putea sa fac si asta?

Răspuns Câştigător
| 777777788888888 a răspuns:

Ca sa ataci campionii automat exista o optiune numita Auto attack

Ca sa folosesti o abilitate pe tine ca si heal fara click apesi ALT + butonul pe care e setat skillul

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Ai in optiuni Auto_Attack dar e fuking useless

| ғaĸer a răspuns:

Faza cu Nidalee e simpla si e acelasi lucru si pe alte caractere. Ca sa folosesti abilitati pe tine tine apasat ALT + *abilitatea* pe care vrei sa o pui pe tine.