| Ferroli a întrebat:

ma ajutati si pe mine sa-mi spuneti de ce nu pot intra de pe steam pe un server VAC-secured, nici de cum
Pe serverul ala am multe ore si as vrea sa intru si de pe steam.

Multumesc.

6 răspunsuri:
| AnGel032 a răspuns:

Ai folosit hackuri si ai luat VAC ban. Asta nu o sa te msi lase sa joci pe nici un server de CSGO si nici pe serverele de Competitive ale lor (oficiale). Daca nu ai folosit nimi intra pe Steam Support si cere-le ajutorul.

| vladut91 a răspuns:

Pai daca nu iti merge nici alt server ai ban pe steam id respectiv
Daca ai admin bagi in consola setinfo _pw parola
Oricum reinstaleaza cs pe steam
Ps: poti intra in cs sau nu te lasa doar pe server mai multe detalii

| Ferroli explică (pentru vladut91):

Pai in primul rand nu ma lasa sa intru pe cs si imi zice sa sterg folderu appcahe si sa dau rr la pc, am facut asta am intrat in cs si era un lag INFERNAL si toate serverele erau cu interzis si cand voiam sa ma conectez zicea asta: http://imgur.com/pacCxp7

| Ferroli explică:

Pai prima data nu ma lasa in cs de loc si a zis sa sterg folderul appcache si sa dau rr la pc, asta am facut, am intrat in cs si era un lag zici ca era windows 1 si toate serverele aveau un semn interzis si zicea asa http://imgur.com/pacCxp7.