| Costinaş_Ionuţ_1995 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva vreau sa imi cumpar cs go de pe g2a dere cele la preturi mai mtici sunt steam gift imi spune si mie cineva cum se folosesc aceste steam gift-uri si cum imi bag jocul pe contul de steam cu ele

3 răspunsuri:
| MooN204 a răspuns:

Trebuie sa iti dea un STEAM KEY care il introduci in STEAM sau il dai cuiva

| Costinaş_Ionuţ_1995 explică (pentru MooN204):

Deci gen cand il deschid link-ul imi da codul nu trebuie sa il dau la un prieten si sa imi trimita el codu?

| MooN204 a răspuns:

Codul il pastrezi (adica il folosesti tu) sau il faci cadou, de obicei Codurile/Keyurile le trimit prin email