| IonutViliman1974 a întrebat:

Pentru cei care jucati Counter-Strike Global Offensive, de ce nu imi apare USP si M4A1 in Shop, adica apas "B" si nu se afla M4A1 la rifles si nici USP la Pistols.Nu vreau solutii gen "Reinstaleaza steamul sau CS-ul" fiindca am incercat asta deja si nu merge...

2 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Aaa....pai...usp si m4a1 sunt arme de counter terrorist. Tu probabli joci cu teroristi

| IonutViliman1974 explică (pentru nurckye):

Am un prieten care si.a luat odata cu mine CS.GO SI LUI II APAR, LA TERO ii apare USP la pistols, mie nu.mi apare nici la CT nici la T.Multumesc de raspuns, astept si alte solutii...