| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cei care stiti cum ajung Lord in Mount & Blade.Dau funda!

4 răspunsuri:
| DyonisX a răspuns:

Din experienta zic : In mount and blade daca capturezi o cetate iar apoi alegi sa fie a ta atunci devii lordul acelei cetati. Daca nu te-ai alaturat niciunui "regat" atunci poti sa te apuci si sa cuceresti mai multe cetati sa iti extinzi "regatul" si sa fi lord peste mai multe cetati. Dar e greu sa mentii teritoriile deoarece trebuie sa faci rost de trupe sa le stationezi in cetati si sa construiesti cladiri in acele cetati sa le faci mai bune. Sper ca te-am ajutat.

| GamerulUnicat a răspuns (pentru DyonisX):

DyonisX iti promit ca iti dau funda dar spune-mi si mie te rog cum scap de lagul din joc? Fundita prietenewinking

| DyonisX a răspuns (pentru GamerulUnicat):

Scade graficile din setari, mai ales numarul de corpuri si calitatea copacilor, marimea bataliei si lucrurile de genul ala, si opreste alte programe in timp ce joci. Sper ca te ajutawinking

| PaulSava03 a răspuns:

Daca am regatul meu pot sa-i schimb numele?