| AnDr3y123 a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog un server de metin2 in care faci bani dar si lv repede, si level maxim sa fie in jur de 200

Răspuns Câştigător
| m1haytza a răspuns:

Incear astea
metin2 steel
metin2 4yours
metin2 united
metin2 energy
metin2 mage
au lv max 250... daca vrei cont pe 2steel sau pe 4yours da add la id mess pinochio_95

7 răspunsuri:
| AnDr3y123 explică (pentru pribegl):

Pribelg, da-mi si mie id-ul tau de mess ca vreau sa te intreb cv

| AnDr3y123 explică (pentru pribegl):

Sau pune id-ul asta in lista ta: jokerul_andrei, ca vreau ca sa te intreb cv...

| pribegl a răspuns (pentru AnDr3y123):

Sa dai acc

| AnDr3y123 explică:

Dar dupa 130, cresti iarasi usor?

| bogdannnn13144 a răspuns:

Am Metinul perfect pentru tine lvl max 200 otel la magazin batle si din astea la magazin faci bani repede dar de la 120 130 nu mai cresti chiar asa usor
Metinul se numeste Metin2 apollo

| AnDr3y123 explică (pentru bogdannnn13144):

Dar apoi de la 130, cresti inapoi repede?