| DarkFlash081 a întrebat:

tocamai ce s-a deschis serverul Atomix Tales Runner mi-am facut cont l-am downloadat si cand intru in el imi zice :

To run this application, you first must install one of the following versions of the.NET framework:
Contact your application piblisher for instructions about obtaining the appropriate version of the.NET Framework. Ce as putea face?

6 răspunsuri:
| Danyel129 a răspuns:

Trebuie sa iti downloadezi NET framework 4.Acela il am eu si mie imi merge jocul.big grin

| DarkFlash081 explică:

Da-mi si mie un link ca am loat multe versiuni le instalez si tot nu merge da-mi linkul de unde l-ai downloadat tu

| Danyel129 a răspuns (pentru DarkFlash081):

Iti dau id-ul meu de mess ca sa vorbim acolo sau il dai tu?

| DarkFlash081 explică:

Asta e idul meu vviperus

| DarkFlash081 explică:

Baga-ma in lista si vb acolo terog chiar imi doresc sa joc din nou tales runner mai repet odata ID:vviperus

| k2oor a răspuns:

Va merge tales runner atomix?
eu cand intri imi da eroare de la X-trap, si scrie tot felul acolo error, etc, si arata si jos site:Korean
ce pot face?