| cazacdenis a întrebat:

..Vreau ca sa imi fac PC mai bun pentru jocuri noi va dau cerintele pc-ului meu si imi spuneti ce e bun sa bag la el...dau funda:XProcessor:Intel(R) Pentium(R) D CPU @. 80GHz 279 GHZ RAM:2GB System type:32-bit Operating System Gaming graphics:3D business and gaming graphics performance Graphicsbig grinesktop performance for Windows Aero

2 răspunsuri:
| Eus3b1u995 a răspuns:

Iti recomand 4gb ram 2x2, un procesor amd athlon II X3 nu este foarte scump si are 3, 2ghz este foarte bun pentru jocuri recente, si un gts 450 sau gtx 460 placa video cu 1gb ddr5 si ai un PC foarte bun de gaming.

| cazacdenis explică (pentru Eus3b1u995):

Aha...dar cam cat costa? sa imi bag ce mi-ai spus tu?