| Cumintzel a întrebat:

vreau sa instalez the sims 2 season, am instalat prima data the sims 2 si dupa accea sims 2 season si dupa ce montez imaginea in daemon tools imi da o eroare in care imi scrie: "Please ensure The Sims 2 season disc is in the dive, select OK and restart the application. am montat din nou the sims 2 season si tot asa imi da. ce trebuie sa fac? dau funda.

5 răspunsuri:
| Fixativ a răspuns:

Intra in the sims 2 direct nu intra in season

| Cumintzel explică (pentru Fixativ):

Am incecat, dar tot asa imi scrie.

| wtk345 a răspuns:

Ai bagat crack-ul in folderul in care ai sims 2 season?

| Cumintzel explică (pentru wtk345):

Nu inteleg ce vrei sa zici.

| wtk345 a răspuns (pentru Cumintzel):

Pai, pentru orice joc exista un crack ( cel care face jocul sa ruleze fara sa fie nevoie de plata), acesta se gaseste in discul in care ai montat imaginea (D, F, E etc.), intr-un folder. Dupa, trebuie sa copi acele fisiere in folderul in care ai instalat jocul happy.