| emymafiotu a întrebat:

Vreau un metin2 PVP. sunt plictisit de metin2 PVM, si vreau unul pvp, lv max 99.105.127. clasichappy evo maxima smarald/pose. sa fie playeri 30-40 +. si sa fie in Romană.sa gasesti totul la magazin. Dau Fundă

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca Metin2Ro,Metin2Celest sau Metin2United(sunt multi romani)-sunt PvP.PvM, pe ro-105, united-250,-celest...,sunt costume, arme epice...
afli si tu mai departe!
Funda?

| emymafiotu explică (pentru anonim_4396):

Ba nene... PVP! player VS player!,,, nu vr eu RO. sau pvm-uri:@ PVP! si cine are sa lase site-ul

Răspuns utilizator avertizat