| Dny_Dany_1999_T91q a întrebat:

Vroiam să va spun ceva... Aveți un server de cs, minecraft, samp etc... Dar nu aveți o comunitate? Ei bine acum aveți! www.romania-trucking. fzn.ro este o comunitate nouă, recent deschisă, care căuta servere! Deci dac vrei ca server-ul tău să fie populat, administratorii comunității te așteaptă cu o cerere!

3 răspunsuri:
| CatalinPorumb a răspuns:

As dori eu, am un server de minecraft, anul trecut a fost populat dar am facut o pauza, iar acum as vrea din nou playeri. Numai bine

| Dny_Dany_1999_T91q explică:

Ok te astept

| Dny_Dany_1999_T91q explică:

Te aștept!
www.romania-trucking.fzn.ro
La partea de unde ai aflat de comunitate scrii Daniel06!