| catalin542000 a întrebat:

Salut,vreau să cumpăr un telefon,mai mult pentru jocuri.
Întrebarea mea este, când iau un telefon trebuie să mă iau după numărul mare de RAM și ghz pe care îl are telefonul sau să mă iau după scorul mare pe care poate să îl scoată un telefon in antutu benkmarck?

3 răspunsuri:
| MajinVegeta a răspuns:

Eu cel mai mult ma iau dupa RAM, dar si ghz.
Daca ai vreo 3 gb ram si un octa core sau ceva de genu cred ca te duce orice joc.

| catalin542000 explică (pentru MajinVegeta):

Am un Asus zenfone 2 ze551ml cu 4gb ram si procesor octa core de 2, 33ghz Si imi merge cam in lag shadow fight 2 si multe alte jocuri. Si bine mai inurma nu mergea.Acuma eu am resetat telefonul am avast pe el dar degeaba.Ma gandesc sa aiba contul meu de google+ cand ma loghez pe telefon vreun virus si sa se bage in tate jocurile pe care le joc? Eu nu prea as crede, dar alta explicatie nu prea am.

| MajinVegeta a răspuns (pentru catalin542000):

Habar n-am... thinking