| LeonHARD a întrebat:

Vreau sa imi iau un xbox360 din 2007 nemodat, jucat putin pe el.Se marita, adica din ce am vazut pe forum-uri e mai preferat xbox decat ps3 in ceea ce priveste grafica, controllerul, modarea... Dar ma cam sperie fenomenul RROD.Cam ce metode de evitare folositi voi(cei care aveti xbox360)?

Răspuns Câştigător
| vlad_1897 a răspuns:

Nu stiu de unde te-ai informat dar iti spun ca PS3 in momentul de fata este cel mai bun facand un raport intre pret, jocuri, grafica(vezi God Of War 3) si control.

1 răspuns:
| skarlet a răspuns:

Da intr-adevar xbox 360 este mai bun