| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar o consola dar nu stiu decare ori ps4 ori xbox360. am vazut pe net ca xbox360 are grafica mai buna decat ps3 dar se incalzeste mult mai repede poti jucam cam 2 ore apoi trebuie sa il opresti pe cand ps3 te poti juca cat doresti.Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| remy1698 a răspuns:

Nu e adevarat cu x-box happy Poti sa te joci cat timp vrei tu. Eu am sala de X-box langa mine si stau cate 3-4 ore poate si mai mult si nu se intampla nimic. Parerea mea ia-ti x-box