| NuGasescNume5 a întrebat:

Salutare, am o problema majora la pc, cred ca am luat un virus care imi dauneaza sunetului, pur si simplu sonorul se da pe mute din 5 in 5 minute si trebuie sa il dau eu la loc automat.Stie cineva ce pot face? antivirusul nu detecteaza nimic si am zis ca poate i s-a mai intamplat cuiva, multumesc!

3 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Nu Încă big grin poţi să mergi în task manager şi dă delete la procesele care le are utiliyatorul tău exceptând explorer...vezi dacă mai face aşa

| GabbyMTH a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou driver-ul pentru sunet?!

| NuGasescNume5 explică (pentru GabbyMTH):

N-am idee cum sa reinstalez driverul.