| Clolerzo a întrebat:

Salutare, as vrea sa ma lamuresc cu o problema. Am Windows 7, am instalat GTA SA si samp - ul, dar cand vreau sa intru pe un server, se incarca 3/4 acea bara si imi da crash. Nu stiu problema, am dat sa fie compatibil cu Windows XP (SP3) + Run as admin (ca vechiul meu pc), dar tot nu merge. Se incarca 3/4 si crash. Daca a mai intampinat cineva aceasta problema si stie cum sa o rezolve as fi recunoscator. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| alextotal a răspuns:

Salut. Eu iti recomand sa reinstalezi samp-ul. Bafta

| Liviu781 a răspuns:

Mai baga odata crackul sau reinstaleaza SAMP-ul dar sa ai grija cand il iei de pe site sa il iei pala by SA-MP Team 0.3 stiu eroare si mie imi dadea " Report Crash

| Clolerzo explică (pentru Liviu781):

Pai Single Player merge sa ma joc. Doar MP nu. Deci crackul e bun, si am reinstalat de nenumarate ori sampul.