| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu minecraftul! imi da eroarea bad video card drivers! Am intrat pe youtube si am cautat eroarea mea iar in toate videouruile spunea sa te duci in control panel la device manager si sa dai update la placa video.Dar mie nu imi merge aceasta solutie.Pur si simplu se intampla acelasi lucru:Un black screen apoi eroarea bad video card drivers! Cum as putea rezolva?
Primul raspuns care functioneaza=FUNDA!

4 răspunsuri:
| Naminu1212 a răspuns:

Ce placa video ai? Trebuie sa ai cele mai noi drivere ale placii video.

| AndreiOniscu a răspuns (pentru Naminu1212):

Paiiiiiiiiiii...Am incercat si asta inainte sa postez intrebarea dar nu a mers.

| AndreiOniscu a răspuns:

P.S Am uitat sa zic ca am trecut de pe windows xp pe windows 7 si de atunci nu mai merge!

| Socaci_Marian_1997 a răspuns:

Sal.dai clik dreapta pe my computer/proprietati/advance/primul setings/data execution/bifezi a doua bulina si dai add.Adaugi minecraftu dai aply/ok si dupa aia trebuie sa mearga. Fundabig grin