| AndreiOniscu a întrebat:

Am o problema cu minecraftul! imi da eroarea bad video card drivers! Am intrat pe youtube si am cautat eroarea mea iar in toate videouruile spunea sa te duci in control panel la device manager si sa dai update la placa video.Dar mie nu imi merge aceasta solutie.Pur si simplu se intampla acelasi lucru:Un black screen apoi eroarea bad video card drivers! Cum as putea rezolva?

P.S Am uitat sa spun ca mergea pana am instalat windows 7 (aveam xp)

Primul raspuns care functioneaza=FUNDA!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ce placa video ai? Cauta driverul pe google si fa-i un update.