| xDavidxX a întrebat:

De curand mi-am luat battlefield4 pentru xbox 360, dar, nu am vazut ca e necesar hard drive deci am hotarat sa imi iau unul. Intrebarea mea este daca bag hard-ul o sa ma pot juca sau dau bani degeaba?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca are mai multa memorie decat cerintele jocului o sa fie bun

| xDavidxX explică (pentru mgtow):

Esti sigur? Ca mi frica ca cumpar hard ( e de 20gb si jocu cere 2gb) il bag si tot nu va merge.

| mgtow a răspuns (pentru xDavidxX):

20 de gigabites e destul de mult, va merge bine

| xDavidxX explică (pentru mgtow):

Sper.

| mgtow a răspuns (pentru xDavidxX):

20 de gigabites e destul de mult, va merge bine dar mi se pare ciudat prea putin cere 2 gb consultate cu un informatician poate e defecta versiunea, in caz ca e piratata nu va merge bine

| xDavidxX explică (pentru mgtow):

Imi poti da skype/mess/fb? sa iti trimit o poza cu ce imi scrie?

| mgtow a răspuns (pentru xDavidxX):

Urca poza pe imgur si imi dai linkul