| fitforrivals a întrebat:

Salutare TPU, imi puteti spune un server de metin2 PVM, lvl. maxim sa fie 99 sau 105, ratele sa fie de 150%-200%, daca are lvl. maxim 105 sa aiba implementate arma/armura BETA, costume olimpice/sihastru, GM de treaba si multi playeri, MULTUMESC!

DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| alex6666 a răspuns:

Sall! este metin2 tim chaos rate 100% si 200%, lvl max 99 din battle >>>>>sirius, dinte>>>sfanta Funda!

| fitforrivals explică (pentru alex6666):

Salutare, TIM este prea demodat, caut ceva nou aparul gen 2013!winking

| ramon11 a răspuns:

Chiar cum zici uh a iesi un server 2013 deschis pe data de :14.08.2013.
Serveru este pvm, lvl max 105, sirus, beta, armura beta, arma beta, rate all 250.
Id meu :ramon_boss09@yahoo.com pentru mai multe detalii
site:http://mt2dreamers.ro/
nume:Metin2Dreamers
Ma numesc pe server:Ramon
Va asteptam cu bine