| JokerDeaD a întrebat:

Merita sa cumpar The Crew? La Altex l-am vazut cu 120lei, adica a scazut si daca il cumpar prin iunie cred ca il iau cu 100lei, dar vreau sa stiu daca e ceva de el sau doar arunc banii.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul e super marfa ca si gameplay, dar daca nu esti fanul jocurilor de genul nu merita, eu regret ca l-am cumparat laughing am jucat din ianuarie pana acum doar 6 ore, devine plictisitor mai ales daca nu ai cu cine juca happy

| JokerDeaD explică (pentru anonim_4396):

Imi plac jocurile gen NFS sau masini, ok merci de raspuns mai astept.

| userul7200 a răspuns:

M-am uitat la cateva videouri pe youtube si eu l-as cumpara..cutomization destul de interesant, grafici bune, am auzit ca storyul e cam scurt...

| JokerDeaD explică (pentru userul7200):

Nici nu aveam sperante sa faca o poveste buna, dar voiam sa stiu daca multiplayer e fain? M-am uitat si eu pe youtube, dar nu stiu ce sa zic, oricum merci ca mi-ai spus de grafice si restul.

| userul7200 a răspuns (pentru JokerDeaD):

De ce nu ar fi? Asta e la baza jocului, exista un lobby in care trebuie sa astepti ca si la nfs world si dupa aia faci curse =] Sunt cam enervante sagetile ce arata directia pentru ca fac jocul sa arate mai putin real.dar daca e distractiv acopera toate defectele. As vrea sa se faca din nou un joc gen nfs hot pursuit cops vs racers.dar hai sa asteptam si sa vedem ce ne aduce nfs 2015 (nfs underground 3)

| JokerDeaD explică (pentru userul7200):

Da, era sa uit de NFS underground 3. La the crew, am observat acele sageti, dar si alea mai mici de arata masinile de politie, aici nu am inteles de ce atatea pe ecran e deranjant si cum ai spus si tu fac jocul mai putin real. Stii cumva cand apare NFS Underground 3? Si sa cumpar sau nu the crew? Nu stiu ce sa fac. straight face

| userul7200 a răspuns (pentru JokerDeaD):

Data lansarii nu se stie inca, a aparut doar un trailer si niste poze din care nu intelegi prea multe. Daca vrei sa cumperi The Crew si nu esti sigur daca iti place sau nu iti recomand sa-ti faci alt cont de steam si sa activezi pe contul ala key-ul. Daca nu iti place vinzi contul si din banii castigati cumperi alt joc. Daca iti place poate te inelegi cumva cu aia de la steam sa-ti puna jocul pe contul tau normal.

| JokerDeaD explică (pentru userul7200):

Merci mult de tot cred ca asa o sa fac, maine vad ce am reusit.