| Cristizz21 a întrebat:

Vreau sa instalez un mod pentru minecraft, si am o problema, in folderul. minecraft din >appdataroaming nu gasesc, de fapt nu am folderul bin si implicit nu am minecraft.jar. O mana de ajutor?

Răspuns Câştigător
| Snakebosu23 a răspuns:

Www.minecraft-romania.ro intra apasa la Descarcari, ia-ti minecraft launcher 1.6.2,intra in el asteapta ceva sa ti se descarce fisierul minecraft, apoi scrie %appdata%, cauta. minecraft, intri in el si le gasesti acolo, Succes. Funda?

| Leonard_Jr._1989 a răspuns (pentru Snakebosu23):

Dar mie nu imi arata 1.6.2 imi arata numai 1.7.2,,,, da-mi add la mess :::::::::::::::::: Jleoonard
si zi-mi si mie cum fac, astept :X :X:X ( Jleoonard Y! M )

| Cristizz21 explică (pentru Leonard_Jr._1989):

De la data in care mi-a raspuns baiatul pana acum 4 zile cand ai mentionat tu problema s-au facut versiuni mai noi de minecraft si probabil acolo se gaseste cea mai noua versiune. Cred ca o poti descarca pe aia. (nu ma pricep prea bine la minecraft)