| anonim_4396 a întrebat:

Salutari, caut persoane care se pricep in administrarea unui server de metin2.
Vreau sa fac un server de metin si am nevoie de ajutor la bagat armuri/arme noi epice, level max 250, si editarea itemelor+editarea vanzatorilor.
Eu voi hosta serverul si pentru cei care ma ajuta banii de pe server vor fii impartiti.
Caut 2 membri care sa ma ajute la acest server, deci banii voi fii impartiti in 3. (cei 2 membri trebuie sa fie priceputi, nu vreau 2 membri care nu au habar ce se intampla)

Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| kosmin99 a răspuns:

In ce sens aministrare?(joc foarte des metin, is destul de bun)

| anonim_4396 explică (pentru kosmin99):

Adica sa te pricepi la developat, sa bagi iteme noi, sa editezi shopurile/negustorii ...etc