| Edynice a întrebat:

Sautare TPU! As vrea sa ma ajutati cu o eroare la Unturned... Scrie asa : The Game crashed. The crash report folder name 2015-07-20_221534 next to game executable. Am incercat sa fac ce am vazut pe google si pe youtube, dar nu merge... Va rog sa ma ajute cineva sa rezolv eroare.
Facebook : Eduard Nedelcu (am o poza cu ochelari de soare si inca un prieten ) Galati
Skype : edy.nice
Y! M : edy.nice@yahoo.com

Dau FUNDA! Multumesc mult. Daca se poate cat mai repede big grin

3 răspunsuri:
| IzacNiuton a răspuns:

Este din cauza placii video, eu am o configuratie buna dar am o placa video extrem de mica.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru IzacNiuton):

Soo din fraza The Game crashed. The crash report folder name 2015-07-20_221534 next to game executable ai dedus ca are placa video prafa...El inca nu a spus eroare, a spus numai unde gaseste.log

| IzacNiuton a răspuns (pentru TechGuyTpu):

Crede-ma ca este cum iti spun eu, am avut inainte o placa video foarte proasta ( 256Mb cu 128Bit AGP ) si nu puteam sa ma joc cam nimic acum de cand mi-am luat alta nu mai am probleme cu acea eroare.