| andreeaskumpic a întrebat:

Skin fata minecraft superman si batman sa nu fie luat, am incercat mai multe de pe net dar sunt luate
Urgent
VA ROG

6 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Esti cumva gay? sincer nu te inteleg... probabil esti doar un copil de 9 ani care e obsedat de minecraft si vrea admin pe un server.

| andreeaskumpic explică (pentru Florian000):

Am cerut doar un skin mai fain. Poate esti tu gay in caz ca nu ai vzt sunt fata, ce sa faci si tu, comentezi ca prostul. Vezi ca te cauta mama ta sa te culci

| Florian000 a răspuns (pentru andreeaskumpic):

Nu am observat numele. Am crezut ca e Andreeas, adica nume de baiat. Eu mi-am exprimat parerea fata de baietii care cer skinuri de fete pe mc

| andreeaskumpic explică (pentru Florian000):

Invata sa citesti, dragul meu! rolling on the floor

| Florian000 a răspuns (pentru andreeaskumpic):

Apropo, de ce sa fiu eu gay-ul daca nu am vazut ca sunt fata?

| andreeaskumpic explică (pentru Florian000):

Draga esti chior
Nu esti in stare sa citesti un cuvant? Imi este mila de tine
Probabil vrei sa pari interesant si de fapt ai 10 ani