| benga94 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce fifa sa imi instalez k nu stiu, 2009 nu prea imi place, 2010 am inst am bagat si rlsp si mai mult de 1 sezon nu ma lasa, 2011 imi zice insert disk am pus alt crak tot degeaba, 2012 nu cred ca imi merge ca am un pc mai slabut momentan, deci ce sfaturi imi dati? deci fifa sa bag si liga 1 si sa ma pot juk la manager macar 10 sezoane linistit!

1 răspuns:
| mafiachalenge a răspuns:

Pai daca zici ca ai un calculator mai slabut inseamna ca daca nu era erroarea asta nut-i mergea jocul depinde ce pc ai si asta mi-sa instamplat si mie deci nu trebuie sa te sperii eu cred ca are virusii s-au are probleme poate nu-lau creat bine