| Z1P0 a întrebat:

Stie cineva cum fac si eu sa mearga metin2 dinamik ca imi da eroare si nu stiu ce sa ii fac imi poate spune cineva pls pls pls

Răspuns Câştigător
| AresLusitani a răspuns:

Pai incearca sa iti downloadezi alt client de pe site bafta! Si sati stergi vachiul client.

3 răspunsuri:
| radu_5585 a răspuns:

Stiu asta tot incerc si eu sa aflu ca l-am avut in pc instalat dupa l-am dezinstalat ( habar n-am dc laughing ) si acum cand vreau sa il instalez nu mai mergecrying

| Z1P0 explică:

Si cum pun alt client la metin?

| Z1P0 explică:

Gat ama gasit puteti intra aici sa il luati ie cel bun http://www.upload-ro.ro/download.php?file=64d2b36e36a5b3176e89d75c5575e9eb